У ЗОЕНЦ пройшов тиждень з протидії булінгу, в рамках якого проведено низку просвітницько-профілактичних заходів

Якщо ти байдужий до страждань інших,

ти не заслуговуєш називатися людиною.

(Сааді)

Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема агресії між самими дітьми. Такі стосунки отримали назву шкільний булінг, розповсюдження якого впродовж останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою. Так, з метою попередження проявів насильства та агресії серед юннатів з 27 вересня по 01 жовтня в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді у рамках „Тижня з протидії булінгу” проведені цікаві й змістовні виховні заходи:

  • з 27 вересня по 01 жовтня керівниками гуртків ЗОЕНЦ та в гуртках, які працюють за межами ЗОЕНЦ у Хустському районі проведено виховні години і бесіди на тему: „Життя без насильства”  (Кремінь О.І.) „Скажи Ні! булінгу” (Стрічко О.П.),  „Як зберегти дружбу” (Казаріна Е.І.);  „Проблема булінгу очима підлітка” (Туряниця С.В.); „Скажемо насиллю – STOP!” (Фляшко В.В.);
  • 28 вересня розроблено мультимедійну презентацію: „Булінг серед дітей і як його розпізнати” (Вайдич М.І.);
  • для дошкільнят, згідно рекомендацій, розміщених на сайті Міністерства освіти і науки проведено заняття „Моя перша подорож безпечним онлайн-простором” (Катрич І.С., Павко М.М.);
  • конкурс малюнків на бруківці на тему: „Стоп булінгу” (Курак Ю.С.);
  • виготовлення інформаційних плакатів та малюнків (Кришеник О.І.).

Юннати отримали корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про жертви шкільного булінгу.

Можемо з впевненістю стверджувати, що вихованці нашого навчального закладу вміють захистити себе і своїх друзів від булінгу, знають свої права, обов’язки та відповідальність перед законом.

Відділ організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *