У ЗОЕНЦ пройшов майстер клас з виготовлення валентинок

14 лютого у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні відзначатиметься День Святого Валентина. Цей день відзначають із задоволенням всі, хоча він і не значиться в календарі серед офіційних свят.

Напередодні свята закоханих у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді вирувала романтична атмосфера та гарний настрій, створений юннатами та педагогічними працівниками.

10 лютого на „УРА” пройшов майстер клас з виготовлення валентинок своїми руками з вихованцями гуртка „Юні квітникарі” під керівництвом Оксани Кремінь. Захід пройшов з метою виховання у підростаючого покоління поваги й уваги до близьких і рідних людей, батьків, друзів і, звичайно, коханих.

У вступ­ній час­ти­ні май­стер кла­су керівниця гуртка Оксана Кремінь продемонструвала презентацію „Легенда про святого Валентина”, розповіла  всім про іс­то­рію свя­та та його зна­чен­ня у су­час­но­му жит­ті, про символіку подарованих квітів та традиції святкування Дня святого Валентина в різних країнах світу.

Після невеликої теоретичної бесіди всі взялися до виготовлення валентинок. На заздалегідь підготовлених шаблонах серця учасники майстер класу проявляли свою фантазію: вирізали, клеїли, використовуючи різні кольори гофрованого паперу. Всі дітки дуже старались, і хоч шаблони валентинок були однаковими, у кінцевому результаті кожна робота відрізнялась від іншої і набула своєї неповторності.

Також наймолодші вихованці гуртка „Природа рідного краю” ДНЗ № 36, керівниця Ірина Катрич, виготовляли веселі валентинки. З великим задоволенням дітлахи вирізали та розфарбовували листівки у вигляді серця.

Задоволені учасники, щасливі обличчя та повна готовність до свята – ось такий результат проведених заходів.

Сподіваємось діти зрозуміли, що для них кохання – це тепло батьків, близьких та рідних для них людей.

Оксана КРЕМІНЬ,

 завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *