У ЗОЕНЦ проходить Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”

Флешмоб проти насилля

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в  Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходить Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Метою акції є привернення уваги до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах, протидії насильству в сім’ї, торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми та захисту прав жінок.

Керівники гуртків ЗОЕНЦ та керівники гуртків територіальних громад Хустського району, які працюють від ЗОЕНЦ акцію розпочали з виховних годин спілкування: „Ми – різні, але ми – рівні”, „Твоє життя – твій вибір”. Також, із юннатами проведена низка бесід, присвячених вирішенню конфліктів, запобіганню торгівлі людьми та протистоянню насильству над дітьми з боку дорослих.

Гуртківцями виготовлено малюнки та тематичні плакати на  тему: „Стоп – БУЛІНГ!”, „Я – проти насильства” , „Стоп – СНІД”.

В рамках акції педагогами відділу організаційно-масової роботи                 01 грудня проведено годину спілкування „СНІД – не вирок!”, для дітей, які відпочивають у Воловецькій філії ЗОЕНЦ „Арніка”. Окрім мультимедійної презентації, діти переглянули тематичні відеоролики: „Кібербулінг”, „Ловці мрій”, з яких дізналися про небезпеку епідемії і про те, як уберегти себе від даного захворювання та як зробити правильний вибір у житті.

Також з дітками відпочинкового табору „Арніка” проведено тематичний флешмоб: „Ми – проти насилля!”.

Згадана акція – заклик не боятися говорити про свої проблеми, бо лише так їх можна подолати.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *