У жінці все від Божої любові…

З першими теплими подихами весни у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшло жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло і добро, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками.

Напередодні свята, четвертого березня, методистка відділу організаційно-масової роботи  Мирослава Вайдич для юннатів ЗОЕНЦ провела майстер-клас з виготовлення вітальних листівок. Вихованці з радістю долучились до цієї справи, оскільки виготовленими власноруч листівками привітають своїх найближчих і найдорожчих у житті – своїх матерів.

А шостого березня в екоцентрі відбувся масово-виховний захід, присвячений Міжнародному жіночому дню. З вітальним словом до жінок- педагогів, дівчат-юннаток та гостей заходу звернувся директор Олександр Геревич. Він привітав всіх із чудовим весняним святом, яке символізує красу та пробудження природи,  побажав бути здоровими, завжди усміхненими й бадьорими, успішними в навчанні й охороні природи, попросив передати вітання своїм мамам, сестричкам, бабцям  від себе і педагогічного колективу ЗОЕНЦ.

Потім усі присутні у святково прибраній залі послухали про історію виникнення та традиції відначення свята, гарні привітання від ведучих та вихованців, які взяли участь у заході, переглянули підготовлену мультимедійну презентацію.  Активну участь брали вихованці у вікторинах та різних тематичних іграх. Приємною родзинкою стала молитва за маму, продекламована юннаткою Наною Булаєвою і сучасний танець, який виконали вихованки ЗОЕНЦ. Цікаву легенду про створення  найпрекраснішої, найзагадковішої, наймилішої половинки людства,- жінки,- розповіла вихованка Анна Мерінова. Підняли святковий настрій веселі гуморески „Сюрприз”, „Хвора жінка” та „Матильда”, які прозвучали на святі.

Завершився захід веселими іграми й танцями. Нехай кожен день буде таким, як цей: сонячним, наповненим усмішками, захопленнями, любов’ю, турботою і радістю. Будьте щасливими і почувайтесь завжди справжніми королевами.

Мирослава ВАЙДИЧ,                       

методистка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *