Твоє здоров’я у твоїх руках!

В цьому переконались вихованці ЗОЕНЦ на масово-виховному заході, присвяченому здоровому способу життя.

Провели захід для юннатів педагоги відділу біології та дослідно-експериментальної роботи: Ольга Величканич – завідувач відділу, Олександра Токарєва – його методист.

Педагоги розказали вихованцям, що в основі здорового способу життя лежать такі принципи: раціональне харчування, оптимальний руховий режим, загартування організму, особиста гігієна, відсутність шкідливих звичок, позитивні емоції, інтелектуальний та духовний розвиток.

Переглянувши мультимедійну презентацію, юні натуралісти дізнались про здоровий спосіб життя в традиціях та звичаях українського народу.

Бути здоровим означає дотримання певних правил, що забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я людини. Діти мають усвідомити, що в основі здорового способу життя лежить індивідуальна система поведінки й звичок кожної окремої людини, що забезпечує їй потрібний рівень життєдіяльності й здорове довголіття.

У другій, практичній частині заходу, що проводилася у формі квесту, юні натуралісти закріпили свої знання щодо правил загартовування та особистої гігієни, здорового харчування, знань про лікарські рослини.

„Здоров’я – це головна цінність людини, це багатство, яке  не купиш ні за які гроші. Воно закладається з дитинства. Тому так важливо, що збереження власного здоров’я залежить особисто від кожного з нас, тобто від власних зусиль, – сказала Камілла Німець, вихованка гуртка „Юні акваріуміністи”. – До речі, утримування рибок вдома в акваріумах теж позитивно впливає на здоров`я людини, особливо на її психологічний стан”, – зауважила дівчина.

У заході також взяли участь студенти біологічного факультету УжНУ, що проходять науково-дослідну практику на базі Закарпатського екоцентру.

Олександра Токарєва,

методист відділу біології та дослідно-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *