Цікаво, тепло й весело відзначали Міжнародний день жінок в ЗОЕНЦ

Весна…

Напевно, не знайдеться людини, а особливо жінки, яка б не любила весну.

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Цього дня ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне не землі.

Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої,  доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінки!!!

Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекає його чоловіча стать, оскільки мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Чому саме 8 березня? З історії відомо, що в 1857 році Клара Цеткін вивела на вулиці Нью-Йорка жінок, які стукали в каструлі і вимагали кращого життя. Їх можна зрозуміти. Жінки у той час працювали по 14-16 годин.

Але який чудовий час вибрала ця Клара! Початок весни.

І сьогодні нам вже зовсім не важливо, коли і хто придумав відзначати жіночий день.

Виявляється, ще в давньому Римі  відзначалось це свято. Тоді навіть рабині в цей день не працювали і отримували подарунки. А знатні римляни одягалися у святкове вбрання і йшли в храм богині Вести.

І те, що жіноче свято  припало  на початок весни, зрозуміло. Адже саме жінка дає нове життя. І в природі з настанням весняної пори все оживає. Цікаво, тепло, весело й енергійно 6 березня відзначали Міжнародний День жінок у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Його провели, щоб привітати дівчаток та жінок-педагогів з 8 –м Березня та виховати почуття любові й поваги до мам, а також з метою формування дружніх і поважних стосунків між хлопчиками й дівчатками у нашому позашкільному закладі.

У святково прибраній виставковій залі зібрались юннати, педагоги, батьки та гості. Вони за допомогою мультимедійної презентації ознайомилися  з  історією свята.

 Традиційно, з вітальним словом до всіх звернувся директор екоцентру Олександр Геревич.Потім теплі слова побажання всім жінкам прозвучали з вуст вихованців гуртка „Юні користувачі персонального комп’ютера”, керівник Ірина Катрич та   гуртка  „Юні садівники”,  керівник  Ганна Андрусь .

Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестричкам, педагогам від  молодших юннатів, які розповідали вірші, співали пісні, танцювали запальні танці. Найменша юннаточка екоцентру Єлизавета Катрич привітала свою маму віршем  словацькою мовою. Крім ліричних нот, під час заходу  активно й весело проходили розважальні конкурси.Тут учасники показували свою майстерність у приготуванні їжі, виборі вбрання для створення образу моделі. А в конкурсі дизайну одягу активними були й хлопці, які показали себе справжніми модельєрами.   Словом, кожен прагнув якнайкраще застосувати   свої знання,  здібності й таланти.

         Приємним сюрпризом для жінок-педагогів стали подаровані тюльпани, виготовлені власними руками в техніці орігамі вихованцями гуртка О. М. Величканич.

     Загалом, жіноче свято, яке  провів відділ організаційно-масової роботи, подарував кожній жінці та  дівчині іскорку тепла, любові та уваги до себе.

Зі святом дорогі  юннати –  дівчатка, прекрасні  колеги-жінки!

Нехай весна живе у вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої.

Оксана Кремінь,

завідувач відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *