Цікаво й корисно для другокласників пройшла екскурсія в ЗОЕНЦ

Сьогодні, 6 грудня 2019 року, в Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді завітали на екскурсію 23 учні та педагоги Ужгородської загальноосвітньої школи школи І-ІІІ ступенів № 6.

Цікаву та пізнавальну екскурсію провели О. І. Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи та М. І. Вайдич, методистка цього відділу.

Діти із захопленням оглядати територію ЗОЕНЦ, а саме: знайомились з мешканцями внутрішнього куточка живої природи, флорою і фауною навчально-декоративної водойми та дендропарком ЗОЕНЦ.

Після цього оглянули пташник вольєрного типу, де мали змогу спостерігати за різними видами домашніх та декоративних птахів: фазанів:  золотого, французького (чорного), срібного (лофура), мисливського (звичайного);  різних видів карликових та великих курей:  себрайти, орпінгтони, кохінкіни, чубаті; цесарок,  качок і гусей. Фотографувалися з кроленятами, а також на власні очі побачили справжню козулю, яка потрапила в ЗОЕНЦ  з дикої природи. Найбільш яскравим враженням стала зустріч із павичами.

Проходячи стежками дендропарку, педагоги екоцентру звертали увагу дітей на велику кількість різних годівниць, тим самим  наголошували  про важливість підгодовувати птахів взимку.

Задоволені, щасливі та вдячні дітки поїхали додому.

Мирослава ВАЙДИЧ,

методистка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *