СНІД та рак – реальні загрози. Збережи своє здоров’я та життя.

На цю актуальну тему проведена лекція-бесіда з учнями 6-8 класів загальноосвітніх закладів Хустського та Рахівського районів, які відпочивають у таборі „Арніка”,  філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Зустріч з дітьми відбулась у рамках Всеукраїнського освітнього проекту „Здоров’я. Вибір кожного”, ініційованого громадською організацією „Здорове людство”.

         Мета проекту: профілактика інфекцій, зокрема, ВІЛ/СНІДу та запобігання виникненню нових випадків важких захворювань, що ставлять під загрозу життя людини. Профілактична робота полягає у  проведенні лекцій на згадану тему, розробленої за сприяння фонду „Анти СНІД” та „Знання як зброя проти раку”, створеного фахівцями фонду „Таблеточки”.

         Під час заняття діти дізнались про  профілактику захворювань  та  про  те, як кожен з нас, і як ми всі разом можемо зарадити тому, щоб Україна перестала втрачати своїх громадян через СНІД й рак, як спілкуватись і підтримувати  людей, які захворіли. Одна з альтернатив – ведення здорового способу життя, особливо у підлітковому віці. Для учнів – це, в першу чергу, уникати шкідливих звичок, повноцінно харчуватись, більше часу проводити на свіжому повітрі. Йшлося і про стан навколишнього природного середовища, яке  має великий вплив на здоров’я та самопочуття людини.

         Після лекції-бесіди з відпочивальниками проведено бліц-тестування для  перевірки та закріплення отриманих знань.

                                                                                                   Алла Самойлова,

                              завідувач відділу екології та природоохоронної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *