Щоб здоровими зростати – треба овочі вживати…

Днями в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся масово-виховний захід, приурочений до Міжнародного Дня рослин. Мета івенту – підкреслити роль рослин в житті людей, наголосити на тому, що 2021 рік проголошений Генеральною Асамблеею ООН роком фруктів і овочів та важливість їх споживання, вони складають основу здорового способу життя та формують здоровий організм людини.

На початку заходу до юннатів звернувся директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич, він привітав вихованців із Міжнародним Днем рослин, який відзначається у травні, наголосив на великій ролі рослин для всіх живих організмів.

Із мультимедійної презентації, яку підготувала методистка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ Олександра Токарєва, діти дізнались про важливість споживання фруктів та овочів, які повинні складати 60 відсотків раціону людини. Овочі та фрукти – важливе джерело вітамінів, мікро- та макроелементів, без яких неможливе життя людини і, особливо зараз, коли йде боротьба з пандемією, їх вживання сприятиме профілактиці хронічних недуг.

Захід продовжився командною грою-квестом, на 5 зупинках якого юннати виконували різні завдання: відповідали на запитання вікторини про рослини, розгадували кросворд, розшифровували вислів, називали страви, які можна приготувати із зображених на малюнку овочів, знаходили назви овочів у сканворді, визначали за запахом овочі та фрукти.

         Після підрахунку балів усі 6 команд посіли призові місця та нагороджені грамотами ЗОЕНЦ.

Токарєва Олександра,

методистка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *