Розважальною програмою „Нумо хлопці й дівчата!” юннати відзначили День захисника України

Напередодні дня Покрови Пресвятої Богородиці, який припадає на 14 жовтня, в Україні відзначається День Захисника України та Українського Козацтва. Саме тому  12 жовтня, з метою вшанування мужності та патріотизму українських воїнів у ЗОЕНЦ відбувся масово-виховний захід.

Наші славні козаки не лише захищали рідну землю від чужинців, а й постійно готували юнаків до майбутніх походів. Відомо, наприклад, що козаки були фізично здоровими і сильними людьми та хорошими вершниками.

З тої пори і до нас прийшли традиції влаштовувати змагання між юними нащадками славних козаків. Так, для вихованців екоцентру Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи, весело й жваво провела інтелектуально-розважальну програму „Нумо хлопці і дівчата!”.

Традиційно Олександр Геревич, директор ЗОЕНЦ, привітав всіх зі святом та наголосив на актуальност вшанування мужності і героїзму захисників, військових традицій, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді.

Програма спортивного заходу складалась із різноманітних спортивних конкурсів та вікторини зі знання історії українського козацтва та сучасності. Діти змагалися у швидкості, кмітливості, витривалості та інтелектуальності, взявши участь у конкурсах: „Найспритніший козак”, „Найсильніший козак”, „Найвитриваліший козак”, „Склади патріотичні пазли”. Радісно було спостерігати за дітьми що стали учасниками конкурсів: „Риболовля”, „Майстерних художників”, та „Інтелектуальна”, в яких вони вміло продемонстрували творчі здібності  та інтелект.

 Також Ірина Катрич, керівниця гуртка „Природа рідного краю”, для вихованців ДНЗ №36 провела виховну бесіду: „Козацькому роду нема переводу”.

Проведення таких заходів допомагає вихованцям гуртків краще пізнати історію своєї країни, її традиції, адже сьогодні, як ніколи, потрібно дбати про культурне і духовне відродження нації і пишатися тим, що ми – українці.

Відділ організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *