Розпорядок роботи

Адміністрація, завідувачі відділів, методисти, господарський склад працюють згідно з Правилами внутрішнього трудового розпорядку за п’ятиденним робочим тижнем з 08.00 до 17.00 годин.

Керівники гуртків працюють за розкладом занять творчих учнівських об’єднань, а деякі масово-виховні заходи проводяться і у неділю.

Протягом навчального року в кожному фаховому відділі /безкоштовно/ працюють гуртки різних еколого-натуралістичних профілів відповідно до вікових особливостей гуртківців:

І. Початковий рівень (діти 5-9 років),

ІІ. Основний рівень (діти 10-16 років).

Тривалість заняття гуртка:

Для дітей віком до 5-6 років – 30 хв.

Для дітей віком від 6- 7 років – 35 хв.

Для учнів старшого віку дві академічні години / 2 х 45 хв./

Перерва між годинами – 5 хв.

Перерва між заняттями гуртків не менше 10 хв.

Заняття гуртків проводяться на базі навчально-методичних кабінетів центру та у практичних творчих лабораторіях, якими слугують: навчально-дослідна земельна ділянка, внутрішній куток живої природи, пташник вольєрного типу, дендрологічний парк, ягідник, виноградник, квітники, навчально-декоративна водойма, крільчатник, юннатівська пасіка, метеорологічний майданчик, «Зелені класи», дитяча екологічна, відеостудія «Дивосвіт». Навчально-методична база філії “А рніка”.

Робота гуртків планується керівниками гуртків у відповідності до програм, рекомендованих МОН України, у спеціальному журналі, затверджується директором і проводиться окремо у першому півріччі, другому півріччі навчального року та окремо у період літніх канікул.

Канікул, як таких, в ЗОЕНЦ не передбачено. Під час шкільних канікул: зимових, весняних і літніх продовжуються заняття в гуртках за розкладом. Крім того передбачаються і організовуються масово-виховні заходи, як із гуртківцями екоцентру, так із залученням учнівської молоді, які не є членами творчих дитячих об’єднань в ЗОЕНЦ.