Проведено II обласний (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім”

На початку навчального року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти. Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Завдання конкурсу – це виховання в учнів любові до рідного краю, формування в них екологічної культури, пошук нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи з учнями, поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації агітаційної роботи.

Конкурс проводиться у  два етапи, в першому беруть участь учнівські колективи екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області. В обласному етапі беруть участь учнівські колективи, які стали переможцями першого етапу. До складу колективу входять 6 учнів віком від 11  до 17 років. Колектив презентує еколого-просвітницьку та природоохоронну роботу, проведену протягом навчального року, її результативність з використанням плакатів, малюнків, фотографій, відеосюжетів.

Журі оцінювали Презентацію команди – до 5 хвилин та виступ, який поєднує різні жанри, стилі і напрями мистецтва, колективи демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Тривалість  виступу до 20 хвилин, кожна команда була оригінальною та відображала власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи і популяризацію руху за збереження навколишнього середовища.

Переможцем за кількістю набраних балів стала команда “Мураха”, Ужгородського району, Кам’яницької ЗОШ I-III ступенів. Тема виступу: “Юннатія – 95”, керівник колективу Кампо Галина Іванівна.

Призерами конкурсу також стали:

II місце – колектив “Калинка”, Хустського району, Нижньобистрівської ЗОШ  І-III ступенів, ім.  Василя Вовчка. Тема виступу:”Країні Юннатії – 95”, керівник колективу Куриця Віталія Володимирівна;

III місце – колектив “Дивокрай”, Свалявського району, Голубинської ЗОШ I-II ступенів. Тема виступу: “Екологічні проблеми краю та їх вирішення”, керівник колективу Ряшко Віра Михайлівна.

Команда – переможець конкурсу візьме участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім” в м. Біла Церква, що на Київщині. Тут  цьогоріч пройде фінал.

 Мирослава КОПЧА               

 в.о. завідувачки відділу екології та природоохоронної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *