Протягом тижня юннати ЗОЕНЦ вшановували славу, патріотизм та непереможний дух учасників революцій та бойових дій!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

Так, з метою  вшанування патріотизму та мужності громадян, які ціною власного життя постали на захист наших демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів України та європейського вибору в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшли тематичні заходи.

На гурткових заняттях вихованці дізнались про історію Дня Гідності та Свободи .

Лідери юннатівського самоврядування  підготували інформацію про події листопада 2013 року, розповідали що для кожного означає бути гідним та вільним, переглянули відеоролик „Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують і ми вільні творити своє майбутнє”.

Керівниками гуртків ЗОЕНЦ та керівниками гуртків територіальних громад Хустського району, які працюють від ЗОЕНЦ проведено виховні години та бесіди на тему: „Герої нашого часу”, „Ми – нація, що пам’ятаєм”, „Революція Гідності. Як це було…”.

Юннатами виготовлені малюнки та тематичні плакати на  тему: “Майдан очима дітей”.

Проведені заходи – нагадування всім нам про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв!

Єднаймося – бо ми того варті!                          

Слава Україні! Героям Слава!!!

Оксана КРЕМІНЬ,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *