Про заходи запобігання поширенню короновірусу COVID – 19 в ЗОЕНЦ та філії „Арніка”

 

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР  УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

88017 м.Ужгород, вул.Загорська, 126. Ідентифікаційний код № 254490929. Тел/факс (031-2) 64-18-78,

http://zoenc-edukit.uz.ua, email: zoenc.zag@gmail.com

         Н А К А З

12.03.2020 р.                                                     Ужгород                                                            №  29

Про заходи запобігання поширенню

короновірусу COVID – 19 в ЗОЕНЦ

та філії „Арніка”   

        На виконання наказів, розпоряджень, вказівок Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Закарпатської обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА щодо запобігання поширення короновірусу COVID – 19, з метою збереження життя та здоров’я учнівської молоді та працівників, водночас забезпечення функціональності ЗОЕНЦ та філії „Арніка”

НАКАЗУЮ:

      1. З 12 березня 2020 року до офіційного завершення періоду карантину припинити проведення занять гуртків та масово-виховних заходів у ЗОЕНЦ та в освітніх закладах міст  Ужгород, Хуст, та Іршавського, Хустського, Рахівського районів на базі яких працюють дитячі творчі об’єднання від ЗОЕНЦ.

     2. Припинити проведення відпочинкових змін у відпочинковому таборі „Арніка”, що діє на базі Воловецької філії ЗОЕНЦ.  

     3. Відмінити (перенести) проведення тематичних занять із відпочивальниками таборів „Арніка”  та „Едельвейс”  до початку відновлення роботи у філіях ЗОЕНЦ  та ЗЦТЕКСУМ.

     4. Педагогічним та господарським працівникам перейти на роботу за гнучним графіком, затвердженим директором ЗОЕНЦ, а у філії „Арніка” за графіком, складеним заступником директора ЗОЕНЦ- керівником філії.

     5. Педагогічним працівникам у період епідеміологічного карантину запланувати і здійснювати заходи із самоосвіти, в тому числі й методичної роботи з врахуванням рекомендацій дирекції ЗОЕНЦ. По завершенню карантину кожен педагогічний працівник повинен стисло, але обов’язково прозвітувати про виконану роботу, подати  письмовий самоаналіз.

     6. Бухгалтерії ЗОЕНЦ (Погоріляк К.Ю.) здійснювати фінансову діяльність: розрахунки з постачальниками необхідних послуг (захищених статей) та матеріалів, нарахування та виплату заробітної плати у відповідності до керівних документів, що діють на період карантину.

     7. Відповідальність за організацію дистанційної роботи за гнучним графіком педагогічних працівників покласти на заступника директора з навчально-виховної та методичної роботи Кузьму В.Ю.

    8. Відповідальність за організацію дистанційної роботи за гнучним графіком педагогічних та господарських працівників у філії „Арніка” покласти на заступника директора Мішко В.М.

     9. Вівдповідальність за організацію  роботи господарсько-обслуговуючого персоналу в ЗОЕНЦ покласти на заступника директора з АГЧ Шумеляка О.В.

     10.  Конроль за виконанням наказу залишаю за собою.

    Підстава:Постанова КМ України № 211 від 11.03.2020, наказ МОН № 406 від 16.03.2020,  виробнича необхідність.

Директор ЗОЕНЦ                                                                                    Олександр ГЕРЕВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *