Про правила дорожнього руху йшлося в ЗОЕНЦ на зустрічі з поліціянткою

18 травня 2021 року  в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулася зустріч з представницею відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Закарпатській області, пані старшим лейтенантом поліції Мар’яною Павлишинець. Мета даного заходу – привернути увагу суспільства до проблеми запобігання дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху і безпечного поводження під час руху до школи і додому.

Традиційно директор екоцентру Олександр Геревич розповів про важливість знань правил дорожнього руху, висловив слова вдячності запрошеній гості, та наголосив про подальшу співпрацю в майбутньому.

Інспекторка наголосила про важливість носіння світловідбиваючих елементів. Продемонструвала юннатам дитячий сигнальний жилет, який виготовлений зі спеціальних флуоресцентних і світловідбивних матеріалів. Людину, яка одягнена в жилет, добре видно при будь-яких погодніх умовах.

Виступаюча змоделювала різні дорожньо-транспортні ситуації на дорозі за допомогою знаків та тематичних стендів. Діти активно відповідали на задані інспекторкою запитання, показали, що  у достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої неординарної ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Також, учасники заходу переглянули пізнавальний мультфільм ⹂Про правила дорожнього руху для дітейˮ.

На завершення заходу Мар’яна Василівна роздала вихованцям книги, де детально та дуже цікаво описані правила поведінки на дорозі, головні дорожні знаки та їх значення, а також різні тематичні ігри, вікторини, ребуси та кросворди.

Сподіваємось, що в результаті обговорених питань на заході вихованці дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Відділ організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *