Про підсумки фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху „Зелена естафета”

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, комунальним закладом „Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради” проведено фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху „Зелена естафета”.

        Захід започатковано з метою поширення практичної природоохоронної роботи в закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти, залучення учнівської молоді до заходів щодо збереження та поліпшення стану довкілля, формування її життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства.

        Учасниками естафети від Закарпаття стали переможці обласного етапу, а саме, команда Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Перечинського району (учасниці: Євгенія Миронівна Данило та Євгенія Іванівна Данило)   та команда Виноградівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (учасниці: Ярослава Баник та Тетяна Бровдій).

             Програма Всеукраїнського природоохоронного руху „Зелена естафета” включала в себе проведення конкурсу-захисту презентацій напрямів роботи естафети в дистанційному форматі, біотестування, виконання тестових завдань з екології в онлайн режимі.

        Учасники від області гідно представили Закарпаття. Команда Тур’я-Реметівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Перечинського району посіла III місце у фінальному етапі Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху „Зелена естафета” та нагороджені відповідною грамотою. З невеликим відривом в декілька балів команда Виноградівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді отримала грамоту за активну участь. Подяками також  нагороджено керівників команд – Людмилу Маринченко та Орисю Кречко за підготовку дітей до участі в заході.

        Успіхів та перемог в наступних конкурсах та акціях!

 Мирослава Копча,

завідувачка відділу екології та природоохоронної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *