Про організований початок нового навчального року йшлося на засіданні педагогічної ради

Відкрив засідання, яке проходило 3 вересня, голова педради – директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич.  Він представив нових педагогічних працівників, підбив підсумки і проаналізував  окремі напрями діяльності закладу 2020/2021 освітнього року.  Прочитав витяг з рішення колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА  від 27 серпня 2021 р. щодо закладів позашкільної освіти, націлив на належне їх виконання. Директор  привітав колег з початком нового освітнього року, побажав успіхів у нашій важливій, цікавій і потрібній для дітей справі.

Василь Юлійович Кузьма, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи ЗОЕНЦ, ознайомив керівників гуртків із посадовою інструкцією, обов’язками, правами та відповідальністю керівників гуртків.Вказав на перелік документації, необхідної керівнику гуртка для роботи та рекомендації щодо ведення журналу планування та обліку гурткової роботи.

Кузьма В.Ю. ознайомив педагогів із постановою Міністерства охорони здоров’явід 26 серпня №9 „Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19)”.

Він зачитав лист департаменту освіти і науки, молоді та спорту „Про забезпечення захисту дітей від усіх форм насильства та жорстокого поводження” та Міністерства освіти і науки України „Про виконання вимог законодавства щодо захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждали від жорстокого поводження”.

Також ознайомив педколектив із наказом щодо педагогічного навантаження у 2021/2022 навчальному році.

Педагоги обговорили і погодили план роботи закладу на 2021/2022 навчальний рік.

У рамках співпраці  до педагогічного колективу завітав Олександр Бокотей, директор інституту еколого-релігійних студій. Він розповів про свою діяльність та зупинився на проєктах щодо охорони навколишнього природного середовища. Для педагогів і вихованців ЗОЕНЦ презентував літературу, екологічний календар, значки.

Вже традиційно інженер з охорони праці В. В. Білоус провів інструктаж з техніки протипожежної безпеки при поводженні з електроприладами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *