Про ліси та їх значення йшлося на занятті для дітей переселенців

“Ліси – це  не тільки прикраса землі, її чудовий та дивовижний наряд… Ліси – найбільші джерела здоров’я і натхненн. Це –  велетенські зелені лабораторії, що виробляють кисень, вловлювачі отруйних газів і пилу”.

         Таким чудовим афоризмом розпочалося заняття у приміщенні Ужгородського ліцею “Інтелект”- загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 для діток вимушених переселенців з Донецької області та для дітей, які тимчасово проживають на території школи №2. Керівниці гуртків Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Юліанна Степанівна Курак та Ірина Сергіївна Катрич підготували для діток пізнавальне заняття на тему : “Ліси – багатство нашої держави”. На початку заняття педагоги познайомилися з дітками та зробили паперове деревце, де кожний учасник мав змогу на листочку вказати своє ім’я та місто, з якого він родом.

         Педагоги розповіли діткам про ліси нашого краю, про їхні функції та величезне значення у житті людини, пограли з учасниками у гру “Руханка” та повторили правила поведінки у лісі.           Особливо сподобалася діткам вікторина “Знавці лісу”, де дітки гарно проявили свої знання та вміння. Після виконаних усіх завдань, діти мали змогу пройти тест “Чи вмієш ти охороняти природу?”, результат якого нас дуже втішив, адже наше підростаюче покоління не тільки знає багато інформації про природу, але й уміє її охороняти. На завершення  заняття дітки намалювали різні дерева та зробили загальне фото з педагогами на згадку про зустріч!

Ліси – національне багатство України, тому не тільки держава, її науковці, а й кожен громадянин повинні зробити все, щоб зберегти лісові багатства України для майбутніх поколінь.

Юліанна Курак,

керівниця гуртків ЗОЕНЦ ;

Ірина Катрич,

керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *