Підбито підсумки конкурсу методичних розробок „Інновативні методики екоосвіти”

Наказ про підсумки конкурсу (тисни тут)

Конкурс організовано і проведено Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно із Інститутом еколого-релігійних студій, Міжрелігійним та громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF), Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU) у рамках реалізації проєкту „Церкви, релігійні та громадські організації для екоосвіти національних меншин”.

Конкурс проведено з метою поліпшення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти з учнівською молоддю, поширення інноваційного педагогічного досвіду.

Активними учасниками конкурсу стали педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти Закарпатської, Львівської, Донецької, Полтавської та Тернопільської областей.

На конкурс надіслано 73 роботи. Зокрема, в номінації „Екопросвітницьке заняття” – 35, „Екологічна проза та поезія” – 11, „Дидактичні розробки та ігри” – 8, „Конкурс екоідей” – 19.

Серед матеріалів – багато цікавих розробок уроків та конспектів занять, методичних розробок, квестів та конкурсів, екологічних казок та оповідань, а також екокалендарі та робочі зошити з екологічної освіти.

Члени журі ознайомилися з конкурсними матеріалами та визначили переможців, яких  нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Підсумковий наказ та електронні нагородні документи можна  переглянути на сайті ЗОЕНЦ (https://zoenc-edukit.uz.ua/). Подарунки переможцям та електронну підбірку літератури усім учасникам буде також надіслано найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *