Підбито підсумки дитячого екологічного конкурсу „Рятуймо природу в дні війни”

Підсумки конкурсу (наказ). Тисни тут.

Вперше в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проводився дитячий екологічний конкурс „Рятуймо природу в дні війни” зумовлений екологічними викликами сьогодення. Мета якого привернення уваги суспільства, зокрема молоді, до питань охорони та збереження навколишнього природного середовища, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

Конкурс організовано і проведено спільно із Інститутом еколого-релігійних студій, Міжрелігійним та громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) та Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU) у рамках реалізації проєкту „Церкви, релігійні та громадські організації для екоосвіти національних меншин”.

Майже з усіх куточків України на конкурс надійшли роботи від учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Найактивнішими учасниками виявились школярі Львівської, Донецької,  Івано-Франківської, Полтавської, Тернопільської, Закарпатської областей. Зокрема, на конкурс „Рятуймо природу в дні війни” було надіслано 316 дитячих робіт. В номінації твір-роздум „Рятуймо природу в дні війни” – 43 роботи; слайд-шоу „Страждання природи у час війни” – 23 роботи; малюнок, аплікація „Природа очима дітей” – 164 робіт; „Екологічна сумка з мотивами природи” – 61 робота; екочелендж „Хай буде мирним небо” – 25 робіт.

Члени журі ознайомилися з надісланими дитячими роботами і оцінювали їх за такими критеріями:

  • відповідність роботи тематиці конкурсу;
  • якість оформлення, загальне враження;
  • оригінальність, новизна.

Визначені переможці у кожній номінації будуть нагороджені грамотами  та цінними подарунками.

Слід зауважити, що деякі з представлених робіт не відповідали тематиці конкурсу, положенням і не були належно оформлені. 

З дитячих робіт, надісланих на конкурс у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді створено виставку, яка триватиме до 11листопада 2022 року.

Електронні нагородні документи будуть розміщені на сайті згодом

Дякуємо всім учасникам конкурсу.

Шануймо Батьківщину! Бережімо природу! Будьмо хоробрими і в боротьбі за чистоту нашої планети, впевнено рухаємось до ПЕРЕМОГИ!

Оксана КРЕМІНЬ,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *