Перемога юних квітникарів у Всеукраїнському конкурсі “Квітуча Україна”

Цьогоріч юннати гуртка «Юні квітникарі», керівниця якого Ольга Михайлівна Величканич, взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна». Цьогорічний  конкурс проводився в заочному форматі.

Метою конкурсу було залучення учнівської молоді до роботи із покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну території навчального закладу, формування екологічної культури особистості, активізація пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів.

Слід відзначити, що на фінальний етап було представлено понад п’ятдесят проєктів із 20 областей України.

Вихованці екоцентру підготували проєкт квітника, який назвали „Юннат – це на все життя!”, присвятивши його 95-ій річниці юннатівського руху в Україні.

Характеристика проєкту: Квітник у формі емблеми  Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, в якому вихованці займаються вже протягом п’яти років. Символізує наше рідне Закарпаття: зелені Карпати, ріки і гірські потічки краю, багатий рослинний і тваринний світ, вивчати та охороняти який – наше покликання і обовʼязок!

Використано наступні квіткові рослини: барвінок малий, цинія, чорнобривці, алісум, агератум, бегонія вічноквітуча. Допоміжні матеріали: декоративна мульча.

Приємно і радісно відзначити, що наш проєкт посів ІІІ місце серед такої великої кількості учасників! Вітаємо дівчат із перемогою і бажаємо творчого натхнення і майбутніх звершень!

Пропонуємо увазі мультимедійну презентацію проєкту „Юннат – це на все життя!”

Проєкт-переможець “Юннат – це на все життя”

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

керівниця гуртка „Юні квітникарі” ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *