Педагоги ЗОЕНЦ – за чисте довкілля!

                                

Педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру 12 жовтня 2022 року вже вкотре долучилися до моніторингу чистих берегів річки Уж. Приділяти увагу чистому стану довкілля слід впродовж всього року – періодично проводити прибирання, не створювати накопичення сміття, не вигулювати тварин на берегах річки, а своїх дітей та онуків привчати до порядку  та  культури  змалку. Отже, задумуючись над екологічними проблемами, необхідно дбати про чистоту тієї території, на якій проживаємо. Адже чисте довкілля – наше здоров’я, а отже – наша мета! Ми всі добре знаємо, як поводитись так, щоб не зашкодити природі. І якщо ми не будемо байдужими до проблем довкілля, можна сподіватися, що будуть чистими кожна вулиця, річка, водойма і люди житимуть у злагоді з природою.

У співпраці із громадською організацією „Всеукраїнський молодіжний рух” Let’s do it, Ukraine!  педагоги екоцентру завжди безвідмовно долучаються до акції із прибирання сміття в рамках проєкту „Чисті береги разом”. Цього разу локацією для прибирання був правий  берег річки Уж. Всім відомо, що після рясних дощів в річку потрапляє велика кількість сміття. Частина цього сміття завжди затримується на березі річки. Це видовище має негарний і неетичний вигляд.

Також громадська організація надала нам всі необхідні засоби для прибирання. Це  мішки для складання сміття, а також рукавички. Яке ж було наше здивування від різноманітності сміття: пластикові пляшечки різної величини, целюлозні пакети, паперові стаканчики, трубочки, ложечки, сірникові коробки, запальнички та інше.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти позитивних результатів. Чистота нашої землі  – у наших руках. Зберегти красу природи – завдання кожної людини. Пам’ятаймо, чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

                                                    Оксана Стрічко,

                                                    методистка відділу екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *