Педагоги ЗОЕНЦ створили новорічний настрій для відпочиваючих в „Арніці”

18 грудня 2019 року, напередодні свята Миколи Чудотворця, педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру завітали у відпочинковий табір „Арніка”, який знаходиться на території мальовничої Воловеччини.

 Методистка відділу організаційно-масової роботи Мирослава Вайдич та його завідувачка  Оксана Кремінь підготували школярам цікаву мультимедійну презентацію на тему: „Традиції святкування Нового року”. Дітки дізнались історію відзначення Нового року в різних країнах світу,  а  також яким буде 2020 за східним календарем та в якій кольоровій гамі  його зустрічати і довідались про  меню святкового столу. 

Оскільки прийдешній рік – рік Металевого щура, а ця тваринка   наполеглива, трудолюбива, розумна, кмітлива, з розвиненою інтуїцією, то стає зрозумілим, що він буде непростим, змусить всіх наполегливо  працювати, удосконалювати себе, бути уважним і терплячим. Не обійшлось і без рекомендацій астрологів, які наполегливо рекомендують не втрачати пильності у році щура. Категорично забороняється лаятись, сперечатись, сваритись, сумувати, скаржитись та хандрити.

Після закінчення презентації відпочивальники взяли  участь у Новорічному квесті. Поділившись на чотири команди, дітки вирушили на зупинки.

 На першій, під назвою „Святкова вікторина”, учасники квесту активно давали відповіді на запитання, присвячені Новорічній та Різдвяній тематикам.

Друга зупинка – „Загадковий мішечок”. Тут один з представників  команди із зав’язаними очима вгадував предмети, які знаходились в мішечку. Кожен вгаданий предмет приносив команді відповідний  бал.

Наступною і найскладнішою для діток стала зупинка „ Веселі сніжки”. Учасники команд влучали в корзину напередодні виготовленими паперовими кульками.

На зупинці „Інтелектуальна” дітки активно давали відповіді на поставлені запитання.

На п’ятій – „Новорічна картина”- , учасники квесту за одну хвилину запам’ятовували найбільшу кількість предметів, зображених на полотні. За кожен названий з картини предмет команда отримувала бали.

Всі завдання квесту школярі виконали успішно.

Підсумовуючи результати, команди-учасниці нагороджені грамоти за І, ІІ та ІІІ місця.

Після відзначення грамотами, педагоги ЗОЕНЦ привітали дітей з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Мирослава ВАЙДИЧ,

методистка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *