Педагоги ЗОЕНЦ підтримали екоакцію «Greening of the Planet» і висадили ялинки

Сьогодні, 10 квітня 2021, педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді разом з його директором та головою  ГО “Закарпатське товариство охорони природи” Олександром Геревичем у рамках Міжнародного екологічного проєкту «Greening of the Planet» долучилися до масштабної акції з «Озеленення Закарпаття» і висадили на території свого юннатівського дендропарку 10 саджанців вічнозеленої красуні.

Разом з педагогами активну участь у посадці взяли Михайло Греньо, голова громадської ради при Закарпатській ОДА та Андрій Мигаль,  заступник декана географічного факультету, доцент кафедри лісівництва УжНУ.

Висаджені дерева не тільки милуватимуть око вихованців та працівників  нашого екоцентру, а й нагадуватимуть про участь у такому потрібному проєкті. А з часом ялинки виконуватимуть важливу біологічну і  екологічну функції, збагачуючи киснем та очищаючи  повітря,   служитимуть надійним прихистком для багатьох тваринок.

Працівники Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді висловлюють щиру подяку усім організаторам, спонсорам та учасникам цієї масштабної акції!

Об’єднавшись, ми  зробили дуже корисну природоохоронну справу та стали творцями всесвітньої екоісторії.

Майбутнє нашої планети у наших руках!

 Юліанна  КУРАК,

    керівниця гуртків “Юні лісівники” ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *