Патріотичний квест провели педагоги ЗОЕНЦ у філії “Арніка”

У філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру „Арніка”, що на Воловеччині зараз  оздоровлюються і відпочивають  школярі з Виноградівського, Іршавського та Мукачівського районів. Переважно це діти із малозабезпечених сімей.

Педагоги ЗОЕНЦ, Оксана Кремінь та Людмила Бокій, провели з відпочивальниками патріотичний квест –інтелектуальне змагання під назвою „Моя Батьківщина – Україна”. Проводився він з метою виховання в юних громадян патріотизму та відданості своїй країні, почуття громадянської гідності, національної свідомості та  приналежності до рідної землі.

Під час заходу учасникам продемонстровано навчально-пізнавальну мультимедійну презентацію: „Україна – моя Батьківщина”, з якої всі присутні дізнались про державні та народні символи України, народний одяг, звичаї та обряди українців, також про найбільші міста нашої держави,велич,  красу і неповторність її природи.

Далі розпочалися спортивно-патріотичні конкурси з  розробленими п’ятьма зупинками. На них, змагаючись, діти творили, вивчали, досліджували, і пізнавали корисну інформацію. Кожна локація мала свою назву та мету.

          Зокрема, на зупинці „Інтелектуальна”, діти відповідали на запитання вікторини про Україну.

         На другій зупинці під назвою „Відомі українці” відгадували визначних людей України за описом.

         У „Секретній абетці” відпочивальники розшифровували українські прислів’я про Т.Г. Шевченка.

        На зупинці „Патріотичні пазли”, діти з’єднували розкидані фрагменти картинок патріотичного характеру в одне ціле.

        Шукаючи „Коштовності фолькльору”, учасники залюбки із запропонованих слів складали відомі народні прислів’я та приказки.

        Всі завдання квесту школярі успішно виконали. А підсумовуючи результати квесту, команди-учасниці нагороджені грамотами за І, ІІ та ІІІ місця. Першими стали „Патріоти”. Вручав відзнаки керівник філії „Арніка” Василь Мішко.

        Прощаючись, педагоги запитали  дітей: „Як відпочивається?”  У відповідь чули: „Добре”, „Цікаво”, „Весело”. Багато хороших слів пролунало і на адресу кухарів, які завжди готують смачно і корисно для здоров’я.

       Тож  відпочинок  в „Арніці” дітям запам’ятається надовго. А головне, що учні під час квесту показали, що вони люблять рідний край, і є справжніми партріотами  своєї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *