„Осінній розмай” для закарпатських юннатів уквітчався авторським проектом з фітодизайну та призовим місцем

Ще недавно в небі синім
Пролітали журавлі,
А сьогодні в безгомінні
Ходить осінь по землі.
І від краю і до краю,
Від двора і до двора
Золотого урожаю
Знов до нас прийшла пора.

         Осінь – це час, коли пожовкле листя тихо відривається від дерева, кружляє і опускається на землю, шарудить під ногами; це прохолода, переплетена із ностальгією за літом, перший вранішній туман та свіжий запах яблук і достиглого винограду.

         Цій різнокольоровій порі року  присвячувався Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну під назвою „Осінній розмай”. Проходив він 17-19 вересня у м. Київ під егідою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

         Закарпатську область на конкурсі представляли вихованки гуртка „Юні квітникарі” екоцентру Юлія Андрейко, Єлизавета Величканич та Мирослава Марусич. Вони втілили свій проект „Щедрість рідної землі”.

         Ідея проекту: зображення кошика з веселковим розмаїттям кольорів, на які так багата рідна земля.

За рішенням журі проект посів ІІІ місце у номінації „Квіткові килими” , за що команда ЗОЕНЦ нагороджена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру і  кожна учасниця окремо відзначені грамотами.

Учасники конкурсу мали змогу не лише позмагатися за перемогу та поділитися власним досвідом, а й самим здобути нові знання, вміння та навички. Під час заходу проведено чудовий змістовний майстер-клас з флористики від майстра-флориста, засновниці та директорки ФітоАрт-студії  Олени Бутко. Майстриня поділилася з учасниками секретами флористичного мистецтва, які, безумовно, стануть у нагоді у їх подальшій творчій діяльності. Юні флористи довідалися багато корисної цікавої інформації щодо створення різних типів вінків, підставок для букетів,  прикрашання інтер’єру.

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

завідувачка відділу біології та дослідно-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *