Незабутнє свято останнього дзвоника школярі ліцею „Лідер” відзначили у ЗОЕНЦ

Настало літо – довгоочікувана пора року, час відпочинку, нових емоцій та вражень.

Щорічно школярі нашої області, міста Ужгород та його околиць навідувались до Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з метою ознайомлення з мешканцями куточка живої природи, екологічною стежкою дендропарку та творчими лабораторіями закладу. Не став винятком і цей 2022 рік.

Так, днями в екоцентр завітали учні 5-Г класу Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 – ліцею „Лідер”. Його класний керівник Роман Чобаня для своїх учнів підготував цьогоріч несподіваний сюрприз – організував нетрадиційний останній дзвоник екскурсією у Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр.

Дітей, вчителів та гостей радо зустріли педагоги ЗОЕНЦ Оксана Кремінь та Юліанна Курах. Знайомство розпочалось з важливої розповіді про  правила поведінки в кутку живої природи.

Дітки мали можливість побачити різноманітних рибок, морських свинок, хом’ячків,  шиншил, черепашок, кроликів та різних видів птах. Школярі обмінювались власним досвідом виховання своїх домашніх улюбленців, розповідаючи багато корисної та цікавої інформації щодо їхнього утримання та підгодівлі.

         З цікавістю маленькі відвідувачі оглянули навчально-дослідну водойму, звернули увагу на велику кількість червоновухих черепах, які грілись на сонечку.

         Завершальним етапом екскурсії став пізнавальний екологічний квест під назвою „Знавці природи”. Дітлахи завзято виконували завдання квесту, а саме: шукали за описом рідкісні рослини і тварини на території закладу, фотографували їх та зображали картину з природних матеріалів.

Отримавши море позитивних емоцій, і дорослі, і малі зробили гарні фотографії на згадку про нашу зустріч.

Прощаючись, Денис, учень 5-Г класу, відмітив: „Територія екоцентру – це надзвичайно гарне та затишне місце, де зростають рослини та живуть  тварини не лише своєї місцевості, а й з інших куточків світу. Я обов’язково ще не раз завітаю сюди зі своїми друзями!”

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *