Неймовірну здатність тварин покращувати емоційний стан відчули на собі юні переселенці під час екскурсії у ЗОЕНЦ

         Ще з часів Гіппократа відомо, що тварини позитивно впливають на емоційний стан людини. Вони здатні не тільки прикрасити дозвілля, а й зняти стрес, нормалізувати роботу нервової системи, сприяють як психічній, так і соціальній реабілітації дітей.

         Крім великих тварин, для пет-терапії можуть використовуватися також зайчики, птахи, морські свинки та хом’ячки і, навіть, акваріумні рибки.

         Педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді започаткували гарну та дуже корисну справу і систематично проводять захоплюючі екскурсії стежками Закарпатського еколого-натуралістичного центру, де у маленьких відвідувачів є гарна можливість ознайомитися з різноманітними мешканцями кутка живої природи, дізнатися про них багато корисної та цікавої інформації щодо їхнього утримання та підгодівлі, провести за ними догляд, отримати величезну кількість добра, любові та позитивних емоцій.

         Так, нещодавно у ЗОЕНЦ завітали юні переселенці із Донецької та Луганської областей разом зі своїми батьками. Усі були непомірно вражені красою нашої території. Родини переселенців мали унікальну можливість „поспілкуватися” з тваринками.

         Діткам дуже сподобалися птахи, рептилії, рибки та морські свинки, також діти мали змогу винести на галявинку для прогулянки середньоазіатську черепаху, і були здивовані, коли побачили, як швидко вона вміє пересуватися.

         Звернули увагу також на величезну кількість червоновухих черепах, що гріються на сонечку довкола навчально-дослідної водойми, та ознайомилися з різноманітними видами риб, що мешкають тут.

         Отримавши море позитивних емоцій, і дорослі, і малі зробили гарні фотографії на згадку про нашу зустріч.

          Щиро сподіваємося, що ми і надалі будемо мати таку можливість допомагати нашим співвітчизникам та їхнім діткам за допомогою тварин забувати негативні спогади, спричинені війною.

Усім мирного неба та світлого майбутнього!

Юліанна КУРАК,

керівниця гуртків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *