Навчальний рік в ЗОЕНЦ розпочався…

Відповідно до Положення про позашкільні заклади, статут ЗОЕНЦ, річний та навчальний плани на 2018/2019 навчальний рік з 15-го вересня в ЗОЕНЦ розпочали роботу дитячі творчі об’єднання – 56 гуртків та юннатівська відеостудія „Дивосвіт”.

Перше заняття в кожному гуртку відповідає вимогам сьогодення, пропозиції МОН України та НЕНЦ з національно-патріотичної тематики, зокрема : „Я громадянин України – європейської країни” та „Добрототворення – наша мета ”.

21 вересня 2018 року в рамках відзначення Всеукраїнських акції „День юного натураліста„ та „Голуб Миру” буде проведено традиційний щорічний захід „День відкритих дверей”.

Педагоги та гуртківці дитячого самоврядування готують творчі лабораторії, презентації відділів, виступ лялькового екологічного театру „Екознайки +” , виставку вирощеної продукції „Щедрість рідної землі”, квести, екологічні ігри природоохоронної тематики, а також посвяту вихованців-новачків у юннати. Як і багато інших у цьому році, вказані заходи приурочені також 100-річчю позашкільної освіти в Україні.

22-го вересня 2018 року відділом екології та природоохоронної роботи (завідувач відділу Самойлова А.В,) на пл. Фенцика в м. Ужгороді буде проведено ігрове екологічне свято „Екокраїна „Веселка”. Участь в заході візьмуть не тільки педагоги та юннати ЗОЕНЦ, але й гості та мешканці міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *