„Наші крилаті друзі”

Під такою назвою проведено цікаве заняття-гру для учнів 5-х класів Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 імені Василя Гренджі-Донського, присвячене птахам.

Провела його Ольга Величканич, завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, експерт Інституту еколого-релігійних студій. На цьому занятті  апробовано новий набір дидактичних ігор «Вивчаємо рослинний і тваринний світ граючись», розроблений О. Величканич і виданий Інститутом еколого-релігійних студій за підтримки Союзу охорони природи Німеччини.

Виконуючи завдання, юні знавці птахів закріпили знання щодо перелітних і зимуючих птахів Закарпаття, відгадували загадки, з’ясовували, як повинні поводитися в природі справжні природолюби,  розв’язували анаграми і кросворд. На завершення заняття кожен намалював тих птахів, які особливо сподобалися.

Також Ганні Попович, вчителю природознавства школи, презентовано вищезгаданий набір дидактичний ігор, який, сподіваємося, стане у нагоді педагогу і учням при проведенні уроків.

Заняття проведено в рамках співпраці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (ЗОЕНЦ) з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU).

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *