На Іршавщині пройшов фестиваль – конкурс „Воскресни, писанко!” Долучилися до нього і юні квітникарі нашого закладу

Свято Пасхи недалечко,

Люди звичай бережуть, –

Розмальовують яєчка,

Пишні пасочки печуть…

Писанка – це символ України, національне культурне надбання, яке відображає історію, звичаї та традиції українського народу, а також нерозривну єдність з попередніми поколіннями.

На знак пошани до споконвічних традицій у мальовничому селі Білки Іршавського району 27 квітня відбувся фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!». Захід вже став традиційним і проводиться напередодні найбільшого християнського свята Великодня. На цьому масовому заході учасники представили роботи в чотирьох номінаціях: «Писанка», «Тематична композиція», «Традиції пасхальних свят: від давнини до сучасності», «Великодній рушник».

Юннати гуртка «Юні квітникарі» під керівництвом Ольги Василівни Марчишинець провели майстер-клас з виготовлення писанок у різних техніках: квілінг, зернівка, традиційна писанка. Серед учасників конкурсу перше місце виборов Білківський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів.

А загалом цей фестиваль-конкурс всім присутнім додав великоднього настрою, нагадав про святі речі в нашому житті, презентував таланти рідної громади. Звісно, щоразу фестиваль вдосконалюватиметься та набиратиме нових неповторних обрисів…

Ольга Марчишинець,

керівниця гуртка „Юні квітникарі” ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *