На базі ЗОЕНЦ пройшли науково-дослідну практику студенти-біологи

З 11 лютого по 1 березня включно Закарпатський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді активно відвідували першокурсники заочної форми навчання біологічного факультету Ужгородського національного університету.

Практика стала можливою завдяки укладеній угоді  між департаментом освіти і науки  Закарпатської державної адміністрації та Ужгородським національним університетом  та договором про співпрацю між біологічним факультетом УжНУ та Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді .

Спочатку студенти-практиканти, як вимагають умови договору,  пройшли інструктаж з безпеки праці, а потім здійснили екскурсію територією позашкільного навчального закладу. Відвідували  і використовували для занять творчі лабораторії екоцентру: навчально-методичні кабінети відділів, куток живої природи, пташник вольєрного типу, навчально-дослідну декоративну водойму та дендропарк. Для  виконання програми практики студенти-біологи користувались науково – методичними матеріалами: спеціальною фаховою та науково-популярною літературою за різними напрямами біології – екології, етології, фізіології. Студенти долучались також до проведення масово-виховних натуралістичних заходів з вихованцями екоцентру.

Для належного проходження практики,   дирекцією ЗОЕНЦ за студентами були  закріплені керівники із числа  кваліфікованих спеціалістів, які допомагали студентам у практичному засвоєнні теоретичного матеріалу. Свої  дослідження студенти фіксували на сторінках щоденника практики.

    За відгуками студентів практика їм пішла на користь, збагатила біологічною інформацією, що допоможе в подальшому змістовно працювати над курсовими й дипломними роботами.

Підсумовуючи та вітаючи з успішним завершенням практики, директор ЗОЕНЦ рекомендував студентам присвятити себе педагогічній діяльності, зокрема, у позашкільних закладах освіти, де можна гармонійно поєднати науково-дослідну й навчально-виховну роботу.

Людмила БОКІЙ,

завідувач відділу інформаційно-методичної роботи


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *