Майстер клас з виготовлення весняних композицій до Великодніх свят

         18 квітня в екоцентрі проведено цікавий майстер клас. Юннати і діти переселенці виготовляли весняні композиції: вазочку в техніці декупаж і чудові весняні квіти із цукерок.

Техніка декупаж полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів (в нашому випадку – серветок) та наклеюванні їх на поверхню предметів. Для виготовлення своїх вазочок діти використовували скляні пляшечки і серветки на великодню тематику. Кожен учасник обрав візерунок до душі і прикрасив ним майбутній виріб.

Гармонійним доповненням до вази стали квіти із цукерок, які юні умільці виготовили, використавши цукерки, креповий папір і шпажки. Оскільки за вікном квітень, то і квіточки робили весняні – шафрани, тюльпани і казкові різноколірні, які виконують найпотаємніші бажання!

Ми переконані, що чудові, виготовлені з любов’ю  композиції прикрасять Великодній стіл наших маленьких господинь і господарів!

Захід проведено у рамках співпраці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру (ЗОЕНЦ) з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU).

Ольга Величканич,

завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ;

Ганна Андрусь,

керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *