Квіткові килими закарпатських юннатів відзначились на Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну

У середині вересня відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну „100 славних років Позашкіллю», який проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

Закарпатську область на конкурсі представляли вихованки гуртків „Юні садівники» та „Юні акваріумісти» ЗОЕНЦ Величканич Єлизавета, Левчак Оксана, Маслянка Мар’яна та Пашко Анастасія. Вони втілили свій проект «Дари юннатів Закарпаття – тобі, Україно!»

Ідея проекту – зображення чудової природи рідного краю та підкреслення важливості юннатівської праці, виховання любові до Батьківщини.

За рішенням журі, до складу якого входили також судді-флористи міжнародного класу, проект посів ІІІ місце у номінації „Квіткові килими». Кожна учасниця конкурсу отримала Грамоту НЕНЦ за ІІІ місце, а також командну нагороду.

Також під час заходу було організовано зустріч з флористом-декоратором, випускницею Міжнародної академії флористики Світланою Щербатою, яка поділилася з учасницями таємницями флористичного мистецтва, які, безумовно, стануть у нагоді в творчій діяльності дітей.

Ольга Величканич,

завідувач відділу біології та дослідно-експериментальної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *