Крокуємо здоровими в майбутнє

Однією з основних умов зростання здорової дитини є достатня рухова активність. Щоб бути здоровим і сильним, потрібно багато рухатися. Відомо, що за день здорова дитина має пройти до 10 тисяч кроків.

На жаль, школярі багато свого часу проводять сидячи, тому ростуть кволими, вередливими, не впевненими у своїх силах, погано вчаться. Що ж робити в цьому разі? Рухатися, використовувати при цьому кожну можливість: шлях до школи, шкільну перерву, перерви під час виконання домашніх завдань, прогулянки з домашніми улюбленцями тощо.

Традиційно, напередодні Всесвітнього дня здоров’я у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся пізнавально-спортивний квест „Подорож стежинами здоров’я” для вихованців екоцентру та вимушених переселенців, дітей співробітників Харківського державного біотехнологічного університету. День здоров’я поведений з метою формування в юних громадян навичок щодо ведення здорового способу життя.

Теоретичну частину заходу розпочала Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ, яка провела вправу на знайомство учасників заходу між собою, розповіла умови квесту та його завдання.

Діти ознайомились з основними факторами, що впливають на  здоров’я людини, обговорили поняття „здоров’я” та „краса”, про складові особистої гігієни та особливу увагу приділили обговоренню шкідливих звичок.

         Всі учасники заходу об’єдналися в команди, обрали капітана та придумали свої девізи. Далі школярі згідно маршрутному листу розпочали свій шлях по станціях, де на них чекали із завданнями педагоги-модератори Ірина Катрич та Юліанна Курак, керівниці гуртків ЗОЕНЦ. На станціях дітлахи виконували певні завдання: відгадували знаки, які попереджають про небезпеку, розв’язували кросворди на тему „Гігієна”, відповідали на запитання вікторини „Здорове харчування”, обирали видатних спортсменів України, брали участь в спортивній естафеті „Хто перший”, грали в ігри „Візит до супермаркету”, „Відгадай за смаком”.

Учні самі із зацікавленістю та напрочуд активною завзятістю виконували завдання на відповідних станціях.

За рішучість, правильне виконання завдань, усі діти – учасники квесту отримали   подарунки: грамоти за І і ІІ місця та смачні і корисні фрукти.

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *