Кращі вихованці ЗОЕНЦ – наша гордість

Софія Бізіля, вихованка дитячої екологічної відеостудії “Дивосвіт”, її відеофільм “Моє чудове Закарпаття” у номінації “Кращий відеофільм” посів перше місце на Всеукраїнському фестивалі “В об`єктиві натураліста”, що проходив у м. Миколаїв. Також на цьому ж фестивалі Софія взяла участь у конкурсі фоторобіт і її фото зайняло третє місце.
Фільм “Моє чудове Закарпаття” виставлений в ютубі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=-fYGtT5UQQ0.
Також її відеоролик минулого року зайняв друге місце у Херсоні на Всеукраїнському фестивалі “В об`єктиві натураліста”.

Емілія Бізіля, вихованка дитячої екологічної відеостудії “Дивосвіт”, її відеоролик “ЗОЕНЦ – моя мала батьківщина” у номінації “Кращий відеоролик” посів перше місце на Всеукраїнському фестивалі “В об`єктиві натураліста – 2019”, що проходив у м. Миколаїв. У конкурсі фоторобіт фото Емілії також зайняло третє місце.
Відеоролик виставлений в ютубі за посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=mlwXGx08pEE.

Юліан Балог, вихованець дитячої екологічної відеостудії “Дивосвіт” брав участь у конкурсі фоторобіт на Всеукраїнському фестивалі “В об`єктиві натураліста-2019”. Його фоторобота зайнята третє місце.
Колективна робота дитячої екологічної відеостудії “Дивосвіт” – телерепортаж “Незабутня подорож у Східні Карпати” став лауреатом Міжнародного конкурсу шкільних медіа – 2019.
Вихованці відеостудії під час навчання працюють над створенням бліц-фільмів, телерепортажів, відеороликів та відеофільму на природничу тему. Діти самі пишуть сценарії, є ведучими і операторами, а також режисерами монтажу. Словом, кожен учень має навчитись створювати свій мініпроєкт, який конкурентноспроможний взяти участь у Всеукраїнських та Міжнародних природоохоронних дитячих конкурсах аудіовізуального мистецтва. Керівник відеостудії “Дивосвіт” Л. І. Бокій.
Всі дитячі відеороботи про екологію Закарпаття та її проблеми виставляються в ютубі та на сайті ЗОЕНЦ.

Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну „Осінній розмай”. Юннатки Андрейко Юлія, Величканич Єлизавета та Марусич Мирослава, вихованки гуртка „Юні квітникарі” втілили проект „Щедрість рідної землі”, і у фінальному етапі у Києві (НЕНЦ) посіли ІІІ місце в номінації „Квіткові килими”.
Всеукраїнський фестиваль „Україна – сад”.
Мжень Тасія, вихованка гуртка „Юні агрохіміки”, Солодко Ілля, вихованець гуртка „Юні садівники” відзначені грамотами за ІІІ місце на виставці-презентації досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю.

- Всеукраїнський конкурс „Вчимося заповідувати”. Пашко Анастасія, Маслянка Мар’яна, Фаркаш Дмитро, Левчак Оксана, Величканич Єлизавета, юннати гуртка „Юні квітникарі” посіли ІІ місце з роботою „Вивчення вікових дерев міста Ужгород”.
- Всеукраїнський конкурс з квітникарства і ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”. Андрейко Юлія, Акулова Анастасія, Величканич Єлизавета, вихованки гуртка „Юні квітникарі” посіли ІІІ місце.
- Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. Пашко Анастасія, Маслянка Мар’яна і Фаркаш Дмитро, вихованці гуртка „Юні акваріумісти”, посіли ІІІ місце.

- VІІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків. Маслянка Мар’яна, Пашко Анастасія, Левчак Оксана, вихованки гуртка „Юні квітникарі”, посіли І місце у фотовиставці „Флористична цінність рослин-ендеміків місцевих пам’яток природи та об’єктів природо-заповідного фонду регіонів”, ІІ місце в конкурсі-презентації виконання завдань ботанічного практикуму на території Національного заповідника „Хортиця” і ІІІ місце в конкурсі-презентації досвіду дослідницької діяльності під час експедицій на території природно-заповідного фонду свого регіону.
VII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів. Товтин Юлія, Гладиш Микола і Кузьма Ян, вихованці гуртка „Лікарські рослини”, вибороли ІІІ місце у конкурсі-презентації за проведення досліджень із вивчення фауни рідного краю, а також у конкурсі фоторобіт „Дивовижна фауна України”.
XIII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів. Фенцик Айдана, Онисько Руслана, Тихоновська Катерина, вихованки гуртка „Юні охоронці природи”, посіли ІII місце у у номінації „Польовий практикум на території Гетьманського національного природного парку”.
Всеукраїнський еколого-мистецький фестиваль „Ландшафтна весна”. Мжень Тасія, вихованка гуртка „Основи агрохімії”, і Костик Даніела, вихованка гуртка „Юні охоронці природи”, вибороли ІІІ місце.