Колектив ЗОЕНЦ поповнив саджанцями юннатівський дендропарк і тим самим підтримав всеукраїнську акцію “Мільйон дерев за добу”

Спасибі людям, що зростили ліс:

За всі дуби, ялинки в пишнім гіллі

І за окрасу отих зелених кіс,

В яких стоять гнучкі берізки білі.

(М. Познанська)

17 жовтня 2020 року працівники Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді долучилися до масштабної  акції “Озеленення Закарпаття” в рамках проєкту “Озеленення України”.

         Мета всеукраїнського проєкту – привернути увагу до проблем навколишнього природного середовища та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію  успіху українців.       Колектив із великим задоволенням підтримав  Всеукраїнську акцію із озеленення, адже ми, як ніхто інший, повинні щодня виховувати любов та повагу у підростаючого покоління до природних багатств і нашого краю, і держави загалом.

Висаджено павловнії

Щодня, проводячи гурткові заняття, ми наголошуємо нашим юннатами про необхідність дбайливого ставлення до природних багатств, а такими чудовими заходами, як сьогоднішній, вкотре внесли частинку себе та своєї роботи в майбутнє нашої держави. Наш дендрарій поповнився 20 саджанцями, а саме: калини звичайної, айви японської, гібіскусами сирійськими, павловніями та горіхами карія.

Посадка калини

Педагоги разом зі своїми юннатами будуть проводити систематичний догляд за посадженими рослинами та спостерігатимуть за їх подальшим розвитком.

Такі чудові акції дають  можливість кожному жителю нашої держави вкласти частину своєї любові до всього живого, що нас оточує та відчути себе частинкою української важливої, корисної природоохоронної справи.

Колектив ЗОЕНЦ висловлює щиру подяку всім організаторам, спонсорам та учасникам цієї масштабної акції! Ми разом робимо неймовірно корисну справу на благо озеленення нашої держави.

Юліанна Курак,

  керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *