Клімат змінюється. Час діяти!

У неділю, 15 травня, відзначають Міжнародний день захисту клімату. Заснування цього свята стало відповіддю на заклик метеорологів захищати клімат як важливий ресурс, що впливає на добробут нинішніх і майбутніх поколінь. Про це дізнавалися гуртківці екоцентру та діти переселенці з м. Харкова на гуртковому занятті.

Серед глобальних проблем, які стоять перед людством, однією з основних є збереження клімату. Глобальне потепління, природні катаклізми, зміна погодних умов на планеті – ведуть до погіршення клімату на Землі і, як наслідок, чинять негативний вплив на продовольчу, життєву і майнову безпеку людей та плачевно позначається на стані природних ресурсів.

Заняття розпочалося з перегляду відеоролика “Клімат змінюється” після чого всі охочі  висловлювали свою думку на проблемі зміни клімату та наслідках цих змін. Наступний етап – вправи: “Дайте відповідь ногами”, “Вивчаємо клімат разом”, де велика увага приділялася на порозуміння власного впливу на клімат та енергозбереження. На завершення заняття юннати мали змогу продемонструвати свій талант і фантазію та охоче намалювали плакат “Збережемо клімат разом”!

Гуртківці усвідомили, що збереження клімату на Землі залежить від кожного жителя, необхідно для цього зробити свій внесок, наприклад, рідше користуватися особистим авто, використовувати енергозберігаючі джерела освітлення, брати участь у висадженні нових зелених насаджень та зберігати ті, які ростуть тощо.

Тож, долучаймося до екологічних ініціатив, щоб жити стало краще вже сьогодні.

Ірина Катрич,

керівниця гуртків ЗОЕНЦ;

Еріка Казаріна,

 керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *