„Калинка” із Тячівщини презентувала свою діяльність на Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій у Києві

 З 24 по 27 червня 2019 року в  м. Київ на базі Національного еколого-натуралістичного центру проходив Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій. Приємно відмітити, що  Закарпаття на даному форумі  представляли  члени колективу екологічної просвіти „Калинка” Тячівського району, керівник делегації О.В. Попович, які  стали переможцями районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри „Паросток” та інших заходів патріотичного спрямування, що проходили в районі з ініціативи Тячівського райЕНЦ.

В рамках проведення фестивалю в різні дні члени колективу екологічної просвіти „Калинка” мали змогу   презентувати  свій  „Творчий юннатівський марафон патріотичних справ”, кращі досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності. Закарпатські діти брали участь у  тематичних конкурсах, майстер-класах, тренінгах, екоквесті „Мандруємо Україною” та „Веселим мурашником” і пройшли випробовування в школі Першої Медичної допомоги та екочелленджі „Квітуй Україно”. Разом з іншими учасниками фестивалю команда   висаджувала троянди на території НЕНЦ.

Крім всього, поїздка запам’яталася юним патріотам та їх педагогам новими знайомствами, друзями, приємними враженнями, безліччю позитивних емоцій і незабутніми спогадами про казково-мальовничий  Київ – найзеленіше місто Європи з його унікальними пам’ятками історії, що нараховують тисячі років, старими вуличками, яких торкалися вишиті золотом підошви Ярослава Мудрого. Учні мандрували нашою столицею, що поєднує два береги України в одне ціле, скріплюючи їх мостами в один  єдиний організм.

Підсумком фестивалю стало нагородження, де кожний учасник отримав від НЕНЦ МОН України грамоту за високу громадянську позицію, досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, глибокі знання про свій край, творчий підхід, креативність та оригінальність презентації в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій. А за вагомий та результативний особистий внесок у патріотичне виховання учнівської молоді та якісну підготовку до участі у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій кожному керівнику висловлено та вручено подяку. Директор НЕНЦ В.В. Вербицький висловив велику вдячність за підготовку команди Тячівського райЕНЦ Закарпатської області, його дирекції та педагогічному колективу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *