„GLOBE – 20 років в Україні”. Цій темі присвячувався Всеукраїнський семінар-тренінг в Києві

Проходив захід з 17 по 20 червня 2019 року. Його проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні.

У навчальному семінарі-тренінгу взяли участь 18 представників закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 13 областей України, серед яких і наша Закарпатська, яку репрезентувала завідувач відділу екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ Алла Самойлова.

На урочистому відкритті з вітальним словом до учасників звернулись координатор програми GLOBE в Україні, доктор педагогічних  наук, професор, директор НЕНЦ – Володимир Вербицький та заступник координатора програми GLOBE в Україні 2011-2013 рр. – Катерина Успенська.

Протягом 4-х днів семінару-тренінгу учасники обмінювались досвідом роботи за програмою GLOBE, пройшли тренінги за програмою „Фенологічні спостереження та Атмосферні спостереження – протокол Хмари”, прослухали лекції від провідних науковців України: В. І. Затули, кандидата географічних наук, доцента Київського національного університету імені Тараса Шевченка; О. В. Томченко, кандидата технічних наук, наукового співробітника Центру Аерокосмічних Досліджень Землі Інституту геологічних наук; Л. Я. Юрків, методиста ІІ категорії лабораторії хіміко-біологічних наук та наук про Землю НВЦ НЦ „Мала академія наук України”; В. В. Гребіня, доктора географічних наук, професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Також  учасники навчання здійснили навчально-пізнавальні екскурсії до Національного природного парку „Голосіївський” та Гідрологічної станції „Київ”.

На завершення кожному педагогу вручено сертифікат учасника семінару-тренінгу для регіональних координаторів програми GLOBE в Україні міжнародного зразка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *