Герої не вмирають!

Юннати гуртка «Юні садівники» Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  відзначили День пам’яті захисників України. Пам’ятний день був встановлений Указом президента Володимира Зеленського у 2019 році.

Діти ознайомилися з історією Іловайської трагедії 2014 року.

У серпні 2014 року під містом Іловайськ розгорнулась одна з найстрашніших битв для української армії у війні на Донбасі. Бої тривали майже місяць з 6 по 29 серпня і увійшли в історію під назвою “Іловайський котел”. В результаті протистояння масштабного прямого вторгнення регулярних військ росії, країни агресора, на територію України, українські збройні підрозділи «Дніпро 1», «Миротворець», «Світязь», «Херсон», «Івано-Франківськ», «Донбас», «Сектор «Б»» були оточені загарбниками.

Діти вшанували пам’ять захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни хвилиною мовчання, запаливши свічку.

 Ми пам’ятаємо про подвиг кожного та низько схиляємо голови перед полеглими героями…

Вічна слава захисникам України!

Герої не вмирають! Вони продовжують жити в нашій пам’яті, в наших серцях!

Юні садівники висадили суницю сорту Олександрія на території ЗОЕНЦ на згадку про цей день. Червоні ягоди нагадують краплинки крові серед зеленого листя. На клумбі перед входом до навчальної будівлі юннати посіяли пшеницю, льон та висадили хурму. Діти подбали  про кактуси в рокарії – вичистили від бур’янів.

Ганна АНДРУСЬ,

 керівниця гуртків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *