Гартували волю і міць у «Молодій гвардії»

З 27 вересня до 17 жовтня юннати екоцентру провели незабутні дні в Українському дитячому центрі «Молода гвардія».

Микита Кузьма, вихованець гуртка «Лікарські рослини», та Анастасія Тромпак, гуртківець – юний акваріуміст, під час Х тематичної зміни «Гартуємо волю і міць» взяли участь у Всеукраїнському форумі учнівських трудових об’єднань.

Насичено і цікаво проходили дні відпочинку у таборі, сповнені важливих справ і захопливих розваг.

У рамках Всеукраїнського форуму учнівських трудових об’єднань діти побували на екскурсіях в Одеському державному аграрному університеті й в Національній академії харчових технологій; сількогосподарських підприємств та лабораторії «Сингента». Завершилась мандрівка святковим концертом «Багатство української землі”.

Зокрема, під час екскурсії до лабораторії «Сингента», юннати ознайомилися з інноваційними дослідженнями, які тут проводяться, пересвідчилися, що займатися аграрною справою в Україні цікаво і престижно.

Також «молодогвардійці» взяли участь у спортивно-патріотичній грі «Ми – козацького роду нащадки». Поряд із випробуваннями на фізичну вправність та витривалість, діти позмагались і у комбінованій «Естафеті мужності», конкурсі на знання історії козацтва «Без минулого нема майбутнього» та дешифрувальному іспиті «Лист турецькому султанові», змаганнях з метання булави і диска «Сильна рука», «Влуч у ціль», а також пройшли смугою перешкод «Козацькими шляхами», де встановлювали намети й розпалювали багаття.

Гра «Ми – козацького роду нащадки» ще раз нагадала учасникам про славних предків-козаків, яких варто пам’ятати і наслідувати, бо ми – їх нащадки!

Звичайно, найбільше запам’яталася юннатам мандрівка містом-героєм Одесою, морська прогулянка на лайнері «Хаджибей» вздовж узбережжя, виступи артистів на сцені концертного залу, прогулянки пляжем!

Перебуваючи у таборі, діти не тільки змістовно відпочили і набралися сил, а й здружилися, навчилися працювати у команді і вболівати за спільну справу!

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

завідувач відділу дослідно – експериментальної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *