Емоції природи через призму юних фотонатуралістів

У Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі проведено обласний етап освітнього  івенту „Емоції природи”. Метою заходу є залучення учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти до еколого-просвітницької, науково-дослідницької і практичної діяльності в галузі біології, екології та технології захисту довкілля; сприяння самореалізації в мистецтві фотографії, привернення уваги до проблеми збереження навколишнього середовища.

         Конкурсні фотороботи представлені в наступних номінаціях: пейзаж  (ранок/день), пейзаж (ніч/вечір), тваринний світ (портрет), рослинний світ, підводна фотографія, макросвіт, нежива природа, чорно-біла фотографія. Фоторобота повинна  відповідати обраній тематиці, відображати загальну ідею заходу.

         В освітньому івенті взяли участь 58 фоторобіт наступних закладів освіти: Голубинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Свалявського району; Великоберезнянський районний центр позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом; Мукачівський ліцей №10 та Мукачівська ЗОШ I-III ступенів №7,  Виноградівський районний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, лінгвістична гімназія ім. Т. Г.Шевченка та Ужгородська загальноосвітня школа №2; Сторожницька ЗОШ I-III ступенів Ужгородської районної ради. Не можна не відмітити активність Хустського районного еколого-туристичного центру учнівської молоді, які надіслали найбільшу кількість фоторобіт.

         Оцінюючи роботи вихованців, помітний творчий характер та підхід до фоторобіт. „Юні фотонатуралісти” зі своїми керівниками, поставились відповідально до кожної номінації,  всі фото зачаровували і надихали. Юні фотографи розуміють, що від якості роботи кожного залежить кінцевий результат. Фотографія як один з методів еколого-просвітницької роботи, користується у дітей популярністю. Тож частіше долучайтеся до любування природою, беріть участь в конкурсах і перемагайте. Успіхів!!!                                                      Відділ екології та природоохоронної роботи                

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *