Екологічний захід з виготовлення медових свічок з вощини

Свічки ручної роботи на майстер-класі юні захисники природи виготовили з натурального воску, який стає піддатливим від тепла дитячий рук і формується в красиву екологічну, ароматну свічку. Їх користь очевидна, оскільки всі матеріали абсолютно екологічні та безпечні.

Такі чудові рукотвори учасники заходу виготовили власноруч на майстер класі під керівництвом педагогів Оксани Кремінь та Ірини Катрич.

Діти переконалися, що свічка зачаровує. Вона дарує тепло та спокій, захищає від поганих думок. Тремтливе полум’я палаючої свічки із вощини приносить не тільки користь, але і фонтан емоцій та позитивних вражень. А ще воскова свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя в усьому. Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил, запалює радість у душі та несе позитив до оселі.

Вощина, яку юннати використовували, мала вже гарний візерунок бджолиних сот. Для прикрас готового виробу учасники заходу мали безліч елементів декору: кольорові сухоцвіти, натуральне пір’я, красиві стрічки та мережива, намистинки і ґудзики тощо.

Натуральні свічки, виготовлені з бджолиного воску, мають безліч переваг на відміну від парфумерних варіантів. Вони корисні для здоров’я людини і виділяють медово-квітковий аромат під час горіння. Свічки з натурального воску горить довше звичайної і згорає повністю без залишку і утворення сажі. Під час її розплавлення в повітря виділяється близько 50 різних речовин і ефірних сполук, що надходять при вдиханні безпосередньо в легені. Це дуже корисно для дихальної системи людини. Крім цього, у бджолиному воску міститься прополіс, який також виділяється при згорянні. Він є природним антисептиком і добре очищає повітря від хвороботворних мікроорганізмів. Чимала кількість ефірних олій у такий свічці допомагає нормалізувати і поліпшити стан організму, а також сприяє підняттю настрою і заспокоєнню.

Ще одним позитивним властивістю натуральних свічок є очищення повітря від забруднених домішок і пилу. Очищення виробляється завдяки тому, що під час згоряння воскові свічки виділяють негативні частинки в атмосферу, які при зіткненні з позитивно зарядженими частинками пилу, повністю їх нейтралізують. Було виявлено, що таке очищення повітря допомагає полегшити симптоми алергічної реакції і запобігти появи неприємних наслідків.

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ;

Ірина Катрич,

 керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *