Екологічний квест „Наш дім – природа, бережи її!” провели педагогині ЗОЕНЦ у Мукачеві

Всі ми зобов’язані своїм життям планеті – прекрасній та єдиній Землі-матері. Зеленій від лісів, синій від океанів, жовтій від пісків. Наша планета – найбільша таємниця і диво. Вона зберігає в собі найпотаємніші загадки від зародження життя до прийдешніх поколінь людства.

Все в нашому домі взаємопов’язане, все залежить один від другого: якщо згасне сонце – все замерзне і покриється мороком; якщо зникнуть повітря і вода – не буде чим дихати і нічого буде пити; якщо зникнуть рослини – нічого буде їсти тваринам і людині … Тому, зберегти природу означає зберегти життя. Ми – рятівники і охоронці нашого величезного будинку під назвою „Земля”. Її доля – у наших руках.

7 жовтня 2022 року педагогині екоцентру, Ольга Величканич та Оксана Кремінь провели екопросвітницький виховний захід для учнів ЗОШ І – ІІІ ступенів №7 міста Мукачево.

Учасникам заходу довелося чимало попрацювати – розгадувати цікаві екологічні завдання і головоломки, відгадувати загадки про рослинний і тваринний світ, демонструвати знання про крилатих друзів нашого краю, закріпити знання про їстівні та отруйні гриби, просуваючись від однієї станції до іншої. За успішне виконання завдань на кожній станції гри учасники отримували бали.

 Годину веселощів, азарту, гарного настрою, духу співпереживання, лідерства, перемоги – ось результат гри-подорожі екологічного квесту „Наш дім – природа, бережи її!”.

За активну участь у квесті команди нагороджені Грамотами за І, ІІ та ІІІ місця.

Сподіваємося, що отримані знання вкотре переконають молодь у важливості збереження біорізноманіття нашого краю і планети загалом. А також, що не тільки учасники заходу, а й усі люди на планеті Земля будуть жити, дотримуючись законів природи!

         Не забуваймо, що ми є частинкою природи, тому маємо зробити все можливе і неможливе, щоб зберегти життя на нашій блакитній планеті!

Захід проведено у рамках співпраці із Закарпатським товариством охорони природи, Інститутом еколого-релігійних студій (IERS) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU).

Оксана КРЕМІНЬ,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *