Екологічні тренінги для відпочиваючих в “Арніці”

Є таке тверде правило: уранці встав, умився, привів себе до ладу – і відразу приведи до ладу свою планету.

А.Сент-Екзюпері

Цілеспрямований розвиток інтелектуальної та емоційної сфери дитини створює умови для розкриття її природних здібностей та успішного навчання. Саме тому для висвітлення екологічних проблем педагоги-позашкільники обирають екологічний тренінг. Цей вид роботи широко застосовується для навчання дорослих, молоді та підлітків. Педагоги Закарпатського обласного екоцентру проводять тренінги з дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Ця форма роботи дозволяє успішно вирішувати завдання, пов’язані з формуванням навичок спілкування та керування емоційним станом.

24 січня, у філії ЗОЕНЦ “Арніка”, педагогами відділу екології та природоохоронної роботи проведено тренінги на теми: „Земля – наш спільний дім” та „Все у твоїх руках”. Учасниками тренінгів були учні Хустського району та члени учнівського самоврядування міста Ужгород, які відпочивають у таборі.

Метою тренінгів є:

· формування в учнів навичок колективної роботи;

· розвиток самосвідомості та самопізнання;

· виховання толерантного ставлення до навколишнього природного світу;

· поглиблення знань учнів про історичний розвиток людського суспільства і вплив цивілізації на зміну біогеоценозів;

· формування екологічної культури й любові до живої природи.

Під час тренінгів між школярами створилася атмосфера неформального, невимушеного спілкування, яка відкрила безліч варіантів розвитку та розв’язання проблеми, заради якої вони зібралися. Відпочивальники були в захваті від тренінгових занять, тому що вони зробили процес навчання цікавим і необтяжливим.

Відділ екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *