„Екокраїна „Веселка”

„Без гри не має і не може бути повноцінного розумового розвитку”

„Гра – це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається цілющій потік уявлень, понять про навколишнє.”

„Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості”

В.О.Сухомлинський

Саме гра стала основою екологічного ігрового свята „Екокраїна „Веселка” , що відбулось 22 вересня 2018 року, на площі Фенцика, у місті Ужгород. Свято організували і провели педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, це свято було присвячене 100 річчю позашкільної освіти на Україні.

Мета нашого масово-виховного заходу – це розвиток здібностей та обдарувань вихованців через гру, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні, підтримка талановитих педагогів, сприяння їх самореалізації, стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності закладів позашкільної освіти .

До екологічного свята ми розробили багато дитячих локацій, на яких діти мали змогу творити, вивчати, досліджувати, малювати і просто грати. Була навіть фото зона з тваринами-мешканцями лісів Закарпаття де можна було зробити сімейне фото чи фото з друзями. Кожна локація мала свою назву та свою мету.

Відвідавши локацію „Просто-магія” діти мали змогу провести хімічний дослід, зупинившись біля стола з назвою „Я люблю і знаю своє місто” дізнатись більше про місто Ужгород, а біля локації „Тварини та рослини Червоної книги України” та „Екоерудит” перевірити свої знання про зникаючі види рослин і тварин мешканців Закарпатської області. Цікаво було розмальовувати фарбами різноманітний природній матеріал: шишки, камінчики та жолуді, а із простої дерев’яшки зробити собі кулончик-тваринку з очками, дзьобом або вушками. Не обійшлося і без техніки – орігамі. За допомогою цієї техніки кожен бажаючий міг зробити собі зоологічну закладку для книжки. Для тих учасників свята, які хотіли отримати невеличку винагороду необхідно було пройти певним маршрутом, виконати додаткові завдання і обов’язково намалювати на асфальті малюнок на тему „Моя зелена планета Земля”.

У екологічних розвагах взяли участь не тільки юннати екологічного центру, а і маленькі мешканці Ужгорода разом із своїми батьками. До свята долучились і туристи, що відпочивають в нашому місті. Всі добре впорались із завданнями, одночасно повеселились, розважились і відпочили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *