Домашнім тваринам присвячувався масово-виховний захід в „Арніці”

25 листопада для дітей сімнадцятої зміни відпочинкового табору „Арніка” педагогами відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи  Ольгою Величканич та Олександрою Токарєвою  проведено масово-виховний захід, приурочений  Всесвітньому дню домашніх тварин.

Із презентації, яку підготувала методистка відділу Олександра Токарєва, діти дізнались про Всесвітнє товариство із захисту тварин, у складі якого більше 300 організацій з усього світу, Конвенції про захист експериментальних тварин, про захист домашніх тварин. В Україні прийнято закон 21 лютого 2006 року № 3447 „Про захист тварин від жорстокого поводження”.

Любові, співчуттю, милосердю людина вчиться з дитинства. З любов’ю до тварин в її душу приходить повага і до іншого життя.

Педагоги наголосили, що людина, яка утримує домашніх тварин повинна знати їх біологію, фізіологію, етологію (поведінку, повадки) та володіти певними навичками їхнього утримування для створення належних безпечних умов своїм підопічним. Нагадали слова глибокого змісту письменника Сент Екзюпері про відповідальність за життя тих, кого ми приручили.

Також учні почули цікаві факти про котів та собак, про відомих на весь світ собак, про пам’ятники, що встановлені чотирилапим.

Захід продовжився квестом, на 5 зупинках якого виконувались різноманітні завдання: складали прислів’я про тварин, розв’язували сканворд про породи собак, розшифровували вислів, вгадували за описом породи кішок тощо.

За результатами конкурсу команди учасниці  нагороджені грамотами.

Як з`ясувалось, у багатьох дітей вдома є домашні тварини, за якими вони сумують.

         Олександра  Токарєва,

методистка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *