До Дня Незалежності юннати ЗОЕНЦ виготовили вінки обереги воїнам ЗСУ

         22 серпня педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді разом із юннатами відзначили свято прапора України та День Незалежності України. Заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Василь Юлійович Кузьма привітав юних натуралістів із таким визначним для кожного українця святом. Він звернув увагу на колірну гаму прапора, синя смуга  якого символізує ясне  небо, а жовта –  золоті  пшеничні ниви.

          Завідувачка відділу біології та експериментальної роботи Ольга Величканич розповіла вихованцям про історію свята. Саме ж свято є відносно новим ( 2004р.), і встановлене воно з метою виховання поваги громадян до державних символів України. Ще одна яскрава традиція, яку започаткували українці, на честь свята – вдягати святкові вишиванки. Саме 24 серпня було проголошено і ухвалено Акт про незалежність України і офіційно проголошено державним святом.

         На завершення свята  методистка відділу екології та природоохоронної роботи Оксана Стрічко розповіла про ще один із символів та оберегів українського народу – віночок. Діти відгадували загадки про квіти і створили символічний віночок , який допоможе вистояти і стане оберегом нашим воїнам у важкий час нашої держави.

         З Днем Незалежності,українці!Любіть та бережіть свою країну – нашу рідну Україну!

                                                      Оксана Стрічко,

                                                      методистка відділу

                                                      екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *