Дню Землі присвячувався захід, проведений в „Арніці”

Від середовища, в якому ми живемо

Залежить все: здоров’я і життя,

І наш добробут. Та ми все псуємо,

Яке людей чекає майбуття?

         15 квітня у Воловецькій філії ЗОЕНЦ „Арніка” педагоги відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи О. М. Величканич та О. І. Токарєва провели масово-виховний захід, приурочений Міжнародному дню Землі.

         Дітям продемонстровано мультимедійну презентацію, у якій розповідалося про історію виникнення цього свята,  велич і розмаїття природи нашої планети, багатство видів рослинного і тваринного світу, їх роль у житті людини, а  також  про  екологічні проблеми Закарпаття.

         У другій частині заходу пройшов екоквест, під час якого учні відповідали на питання вікторини про правила екологічно грамотної поведінки, розв’язували кросворд, складали про довкілля вірші та гасла і розшифровували вислів вождя зниклого індіанського племені.

         Учасники квесту, а це чотири команди, успішно виконали всі завдання, а також дізналися багато нового і цікавого про природу.

Природі другом будь і пам’ятай:

Не нищ нічого, квітку не ламай.

Хай все голубить сонечко ясне –

Життя на цій Землі у всіх одне.

Думаю, кожен з вас задумався над власним ставленням до довкілля. Пам’ятайте, не Земля належить нам, а ми належимо Землі. І завтрашній її день буде таким, яким  його зробимо сьогодні”.

  Завершуючи захід, Олександра Іванівна вручила грамоти Закарпатського еколого-натуралістичного центру його переможцям.

Олександра  Токарєва,

методист відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *